ДОДЕЛА СВЕТОСАВСКИХ НАГРАДА
Датум: 26. Januar 2024 10:12 Категорија: Достигнућа
Додела награда, поводом Светог Саве, ученицима и наставницима, наше школе, који су у школској 2022/2023. години освојили једно од прва три места на окружним и републичким такмичењима одржана je у четвртак 25. јануара 2024. године у 17,00 часова у Центру за културу.
Следи списак награђених.
Наставни предмет |
Име и презиме ученика (разред) |
Окружно такмичење | Републичко такмичење | Име и презиме наставника |
НИС-Олимпијада из руског језика | Сташа Обрадовић,7/2 | 1.место | Светлана Стојановић | |
Енглески језик | Стефан Миладиновић, 8/3 | 2.место |
Ксенија Лаишић Милетић |
|
Ивана Радосављевић, 8/3 | 2.место | Ксенија Лаишић Милетић | ||
Клара Јоксимовић, 8/3 | 3.место | Ксенија Лаишић Милетић | ||
Српски језик | Петра Храњец, 5/2 | 1.место |
Наташа Милојевић |
|
Софија Вуичић, 5/1 | 3.место |
Марина Живковић |
||
Наталија Петковић, 6/2 | 2.место |
Бранимир Антић |
||
Хелена Радисављевић, 6/2 | 3.место | Бранимир Антић | ||
Емилија Зорић, 7/1 | 3.место |
Наташа Милојевић |
||
Књижевна олимпијада |
Марта Милошевић, 7/3 | 3.место |
Наташа Милојевић |
|
Мила Милошевић, 7/3 | 2.место |
Наташа Милојевић |
||
Ива Стјепић, 8/2 | 2.место | Бранимир Антић | ||
Ивана Радосављевић, 8/3 | 1.место | Бранимир Антић | ||
Математика | Вукан Милановић, 4/1 | 3.место |
Радиша Милановић |
|
Уна Стјепић, 4/2 | 1.место |
Горица Белоица |
||
Анђела Стојановић, 4/1 | 2.место | Радиша Милановић | ||
Богдан Буљанчевић, 4/1 | 2.место | Радиша Милановић | ||
Физика | Наталија Петковић, 6/2 | 2.место |
Сузана Милојевић |
|
Олга Милановић, 7/3 | 3.место | Сузана Милојевић | ||
Филип Миленковић, 8/2 | 3.место | Сузана Милојевић | ||
Ива Стјепић, 8/2 | 3.место | Сузана Милојевић | ||
Хемија | Олга Милановић, 7/3 | 3.место |
Снежана Петровић |
|
Богољуб Нешић, 7/1 | 3.место | Снежана Петровић | ||
Лазар Тројановић, 8/3 | 3.место | Снежана Петровић | ||
Биологија | Милица Ђорђевић, 5/3 | 3.место |
Миле Крстић |
|
Коста Аксентијевић, 5/2 | 3.место | Миле Крстић | ||
Наталија Петковић, 6/2 | 3.место |
Миљана Павковић |
||
Анастасија Тасић, 6/1 | 3.место | Миљана Павковић | ||
Историја | Петра Храњец, 5/2 | 1.место |
Владимир Вулић |
|
Олга Милановић, 7/3 | 1.место |
Томица Симић |
||
Кошарка | девојчице | 2.место |
Јовица Ристић |
|
Стони тенис | Матеја Марјановић, 7/1 | 2.место | Јовица Ристић | |
Екипа ОШ“Д.С.Високи“ |
3.место | Јовица Ристић | ||
Пливање | Ђорђе Добросављевић, 7/1 | 2.место | ||
Ива Стјепић, 8/2 | 2.место | |||
Мислиша | Ана Радисављевић, 1/1 | 2.место |
Невенка Тасић |
|
Уна Стјепић, 4/2 | 2.место | Горица Белоица | ||
Немања Милосављевић, 1/1 | 3.место | Невенка Тасић | ||
Немања Антић, 1/2 | 3.место |
Горица Милојковић |
||
Павле Николић, 1/2 | 3.место | Горица Милојковић | ||
Вукан Милановић, 4/1 | 3.место | Радиша Милановић | ||
Петра Храњец, 5/2 | 3.место | Драган Пантић | ||
Шах |
Зора Николић, 1/2 | 3.место | Горица Милојковић | |
Павле Николић, 1/2 | 3.место | Горица Милојковић | ||
Екипа ОШ“Д.С.Високи“ | 3.место | Јовица Ристић | ||
„Мали Пјер“ (СМОТРА) |
Ивана Радосављевић, 8/3 | 3.место |
Невена Никодијевић Томић |
Награђеним ученицима честитамо са жељом да у наредној школској години постигну још боље резултате и буду инспирација за остале ученике.
ОЗНАКЕ КВАЛИТЕТА
Мени
Школски тимови
РАСПОРЕД ПИСМЕНИХ ЗАДАТАКА И ПРОВЕРА
- РАСПОРЕД ПИСМЕНИХ ПРОВЕРА ЗНАЊА ЗА ПРВО ПОЛУГОДИШТЕ ШКОЛСКЕ 2021
- Распоред писмених задатака и писмених провера за 2. полугодиште школска 2021-22
- Распоред пимених провера за прво полугодиште школске 2022-23. године
- Распоред писмених провера знања у другом полугодишту школске 2022-23. године
- Распоред писмених провера знања у првом полугоишту школске 2023-24
- Распоред писмених провера знања за друго полугодиште школске 2023-24. године
Документација
Стручни сарадници
Вести
ИЗЛОЖБА ЛИКОВНИХ РАДОВА ПОВОДО ДАНА ЗАШТИТЕ ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ
07. Jun 2024 12:33КВИЗ - ПОВОДОМ ДАНА ЗАШТИТЕЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ
06. Jun 2024 12:50
SISTERS PARTNERSHIP
Настава нижих разреда
ПРЕДМЕТНА НАСТАВА
- Српски језик
- Енглески језик
- Ликовна култура
- Музичка култура
- Историја
- Географија
- Физика
- Биологија
- Математика
- Хемија
- Техника и технологија
- Физичко васпитање
- Верска настава
- Грађанско васпитање
- Француски језик
- Руски језик
- Изабрани спорт
- Информатика и рачунарство
- Распоред додатне и допунске наставе
- Распоред секција
- Друштвене, техничке, хуманитарне и друге активности