ШКОЛСКО ШАХ
Датум: 08. Februar 2024 19:14 Категорија: Достигнућа
РЕЗУЛТАТИ СА ШКОЛСКОГ ТАКМИЧЕЊА У ШАХУ 2024
ПЛАСМАН НА ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ
ДЕЧАЦИ
ДЕВОЈЧИЦЕ
ПЛАСМАН НА ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ
ДЕЧАЦИ
Место | Име и презиме, одељење |
1. | Стеван Стојић 2/1 |
2. | Оливер Миладиновић 2/2 |
3. | Матеја Грљановић 2/2 |
Место | Име и презиме, одељење |
1. | Лазар Нонковић 3/2 |
2. | Андрија Герић 3/1 - Трућавац |
Место | Име и презиме, одељење |
1. | Душан Милановић 4/2 |
2. | Огњен Јевремовић 4/1 |
Место | Име и презиме, одељење |
1. | Димитрије Јовановић 5/2 |
2. | Вукан Милановић 5/3 |
3. | Данило Раденовић 5/3 |
Место | Име и презиме, одељење |
1. | Петар Милојевић 6/2 |
2. | Василије Петровић 6/2 |
3. | Страхиња Стевановић 6/2 |
Место | Име и презиме, одељење |
1. | Филип Милић 7/1 |
2. | Давид Марјановић 7/1 |
3. | Павле Милојковић 7/3 |
ДЕВОЈЧИЦЕ
Место | Име и презиме, одељење |
1. | Даница Јовановић 2/1 |
2. | Зора Николић 2/2 |
Место | Име и презиме, одељење |
1. | Ђурђина Стојковић 3/1 |
2. | Мина Милутиновић 3/2 |
Место | Име и презиме, одељење |
1. | Анђелија Марјановић 4/1 |
2. | Петра Ивановић 4/1 |
Место | Име и презиме, одељење |
1. | Александра Миладиновић 5/1 |
Место | Име и презиме, одељење |
1. | Олга Милановић 8/3 |
2. | Тамара Бранковић 8/3 |
ОЗНАКЕ КВАЛИТЕТА
Мени
Школски тимови
РАСПОРЕД ПИСМЕНИХ ЗАДАТАКА И ПРОВЕРА
- РАСПОРЕД ПИСМЕНИХ ПРОВЕРА ЗНАЊА ЗА ПРВО ПОЛУГОДИШТЕ ШКОЛСКЕ 2021
- Распоред писмених задатака и писмених провера за 2. полугодиште школска 2021-22
- Распоред пимених провера за прво полугодиште школске 2022-23. године
- Распоред писмених провера знања у другом полугодишту школске 2022-23. године
- Распоред писмених провера знања у првом полугоишту школске 2023-24
- Распоред писмених провера знања за друго полугодиште школске 2023-24. године
Документација
Стручни сарадници
Вести
ИЗЛОЖБА ЛИКОВНИХ РАДОВА ПОВОДО ДАНА ЗАШТИТЕ ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ
07. Jun 2024 12:33КВИЗ - ПОВОДОМ ДАНА ЗАШТИТЕЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ
06. Jun 2024 12:50
SISTERS PARTNERSHIP
Настава нижих разреда
ПРЕДМЕТНА НАСТАВА
- Српски језик
- Енглески језик
- Ликовна култура
- Музичка култура
- Историја
- Географија
- Физика
- Биологија
- Математика
- Хемија
- Техника и технологија
- Физичко васпитање
- Верска настава
- Грађанско васпитање
- Француски језик
- Руски језик
- Изабрани спорт
- Информатика и рачунарство
- Распоред додатне и допунске наставе
- Распоред секција
- Друштвене, техничке, хуманитарне и друге активности