РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКИХ , ОКРУЖНИХ и РЕПУБЛИЧКИХ ТАКМИЧЕЊА до 27.4.2015.
Датум: 29. April 2015 19:40 Категорија: Достигнућа
РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКИ, ОКРУЖНИХ И РЕПУБЛИЧКИХ ТАКМИЧЕЊА
до 27.4.2015. године
до 27.4.2015. године
ФИЗИКА
Име и презиме ученика | Разред | Општинско такмичење | Окружно такмичење | Републичко такмичење | Име и презиме наставника |
Далиборка Храњец | 6/3 | 2. место | 1.место | Сузана Милојевић | |
Миа Шолак | 6/2 | 3. место | Снежана Петровић | ||
Тамара Радојковић | 6/1 | 3.место | Сузана Милојевић | ||
Аница Панић | 7/2 | 2. место | 1.место | 2.место | Сузана Милојевић |
Бојана Малешевић | 7/2 | 2. место | 1.место | 2.место | Сузана Милојевић |
Милош Максимовић | 7/2 | 3. место | 2.место | похвала | Сузана Милојевић |
Милош Бранковић | 8/1 | 2. место | Сузана Милојевић |
ИСТОРИЈА
Име и презиме ученика | Разред | Општинско такмичење | Окружно такмичење | Име и презиме наставника |
Стефан Стојановић |
5/1 | 2.место | Ивана М.Милановић | |
Теодора Мијатовић | 5/4 | 2.место | 1.место | Ивана М.Милановић |
Димитрије Веселиновић | 5/1 | 3.место | Ивана М.Милановић | |
Павле Миленковић | 5/1 | 3.место | Ивана М.Милановић | |
Далиборка Храњец | 6/3 | 1.место | Томица Симић | |
Алекса Стојановић | 6/2 | 3.место | 1.место | Томица Симић |
Димитрије Жарковић | 7/4 | 2.место | Томица Симић | |
Ива Ристановић | 8/2 | 2.место | 3.место | Ивана М.Милановић |
СРПСКИ ЈЕЗИК
Име и презиме ученика | Разред | Општинско такмичење | Окружно такмичење | Име и презиме наставника |
Теодора Мијатовић | 5/4 | 2.место | 3.место | Марина Живковић |
Тамара Милорадовић | 5/4 | 3.место | Марина Живковић | |
Миа Шолак | 6/2 | 1.место | 1.место | Марина Живковић |
Алекса Стојановић | 6/2 | 2.место | 3.место | Марина Живковић |
Тамара Радојковић | 6/1 | 2.место | 2.место | Марина Живковић |
Лазар Симић | 7/2 | 1.место | 2.место | Маријана Гуглета |
Бојана Малешевић | 7/2 | 1.место | Маријана Гуглета | |
Мина Крстић | 8/1 | 1.место | 1.место | Маријана Гуглета |
Ива Ристановић | 8/2 | 2.место | 3.место | Маријана Гуглета |
Наталија Костић | 8/1 | 3.место | Маријана Гуглета |
ХЕМИЈА
Име и презиме ученика | Разред | Општинско такмичење | Окружно такмичење | Име и презиме наставника |
Бојана Малешевић | 7/2 |
|
3.место | Снежана Петровић |
Аница Панић | 7/2 |
|
Снежана Петровић | |
Марија Симић | 7/2 |
|
Снежана Петровић | |
Милош Максимовић | 7/2 |
|
Снежана Петровић | |
Вукашин Ристић | 7/3 |
|
3.место | Снежана Петровић |
Лазар Симић | 7/2 |
|
Снежана Петровић | |
Петар Марковић | 7/2 |
|
Снежана Петровић | |
Иван Стојановић | 7/2 |
|
Снежана Петровић | |
Невена Радосављевић | 8/1 |
|
Снежана Петровић | |
Мина Крстић | 8/1 | 3. место | Снежана Петровић |
ГЕОГРАФИЈА
Име и презиме ученика | Разред | Општинско такмичење | Окружно такмичење | Име и презиме наставника |
Милош Максимовић | 7/2 | 2.место | 2.место | Сузана Милутиновић |
Урош Стојановић | 7/2 | 2.место | Сузана Милутиновић |
БИОЛОГИЈА
Име и презиме ученика | Разред | Општинско такмичење | Окружно такмичење | Име и презиме наставника |
Стефан Стојановић |
5/1 | 1.место | 2.место | Миле Крстић |
Теодора Мијатовић | 5/4 | 2.место | 2.место | Миле Крстић |
Ирена Стојановић | 5/1 | 2.место | 2.место | Миле Крстић |
Тамара Милорадовић | 5/4 | 2.место | 3.место | Миле Крстић |
Александра Сара Миладиновић | 5/4 | 3.место | Миле Крстић | |
Тамара Радојковић | 6/1 | 1.место | 3.место | Миле Крстић |
Миа Шолак | 6/2 | 2.место | 3.место | Миљана Павковић |
Алекса Стојановић | 6/2 | 2.место | 3.место | Миљана Павковић |
Антоније Симић | 6/4 | 3.место | Миљана Павковић | |
Аница Панић | 7/2 | 1.место | 1.место | Миљана Павковић |
Теодора Јаблановић | 7/2 | 1.место | 1.место | Миљана Павковић |
Марија Симић | 7/2 | 1.место | 1.место | Миљана Павковић |
Лана Стојадиновић | 7/2 | 2.место | 3.место | Миљана Павковић |
Лука Гуглета | 7/2 | 3.место | Миљана Павковић | |
Вељко Хускић | 8/1 | 3.место | Миљана Павковић | |
Александра Мирковић | 8/3 | 3.место | Миљана Павковић | |
Бојана Бојовић | 8/2 | 3.место | Миљана Павковић | |
Мина Крстић | 8/1 | 3.место | Миљана Павковић |
ОЗНАКЕ КВАЛИТЕТА
Мени
Школски тимови
РАСПОРЕД ПИСМЕНИХ ЗАДАТАКА И ПРОВЕРА
- РАСПОРЕД ПИСМЕНИХ ПРОВЕРА ЗНАЊА ЗА ПРВО ПОЛУГОДИШТЕ ШКОЛСКЕ 2021
- Распоред писмених задатака и писмених провера за 2. полугодиште школска 2021-22
- Распоред пимених провера за прво полугодиште школске 2022-23. године
- Распоред писмених провера знања у другом полугодишту школске 2022-23. године
- Распоред писмених провера знања у првом полугоишту школске 2023-24
- Распоред писмених провера знања за друго полугодиште школске 2023-24. године
Документација
Стручни сарадници
Вести
ИЗЛОЖБА ЛИКОВНИХ РАДОВА ПОВОДО ДАНА ЗАШТИТЕ ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ
07. Jun 2024 12:33КВИЗ - ПОВОДОМ ДАНА ЗАШТИТЕЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ
06. Jun 2024 12:50
SISTERS PARTNERSHIP
Настава нижих разреда
ПРЕДМЕТНА НАСТАВА
- Српски језик
- Енглески језик
- Ликовна култура
- Музичка култура
- Историја
- Географија
- Физика
- Биологија
- Математика
- Хемија
- Техника и технологија
- Физичко васпитање
- Верска настава
- Грађанско васпитање
- Француски језик
- Руски језик
- Изабрани спорт
- Информатика и рачунарство
- Распоред додатне и допунске наставе
- Распоред секција
- Друштвене, техничке, хуманитарне и друге активности