РЕЗУЛТАТИ СА ОПШТИНСКИХ И ОКРУЖНИХ ТАКМИЧЕЊА ЗА 2014-15.
Датум: 25. Februar 2015 14:14 Категорија: Достигнућа
РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКИХ И ОКРУЖНИХ ТАКМИЧЕЊА
ЗА ШКОЛСКУ 2014/15. годину
ЗА ШКОЛСКУ 2014/15. годину
РЕЗУЛТАТИ СА ОПШТИНСКИХ И ОКРУЖНИХ ТАКМИЧЕЊА УЧЕНИКА
ОШ „ДЕСПОТ СТЕФАН ВИСОКИ“ У ДЕСПОТОВЦУ У ШКОЛСКОЈ 2014/2015. ГОДИНИ
ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ
Спортска грана | Име и презиме ученика | Општинско такмичење | Окружно такмичење | Име и презиме наставника |
Стони тенис | Лука Милосављевић, 8/3 | 1. место | 2. место | Јовица Ристић |
Иван Стојановић, 7/2 | 2. место | Јовица Ристић | ||
Л.М. 8/3 и И.С. 7/2 | 1. место | 1. место | Јовица Ристић | |
Мали фудбал | Женска екипа | 2. место | Весна Алексић | |
Мали фудбал | Мушка екипа |
|
Јовица Ристић | |
Пливање | Марта Јоксимовић | / |
|
|
Кошарка | Женска екипа |
|
|
Јовица Ристић |
Кошарка | Мушка екипа |
|
|
Јовица Ристић |
Одбојка | Женска екипа |
|
Весна Алексић | |
Одбојка | Мушка екипа |
|
Весна Алексић |
ФИЗИКА
Име и презиме ученика | Разред | Општинско такмичење | Име и презиме наставника |
Далиборка Храњец | 6/3 | 2. место | Сузана Милојевић |
Миа Шолак | 6/2 | 3. место | Снежана Петровић |
Аница Панић | 7/2 | 2. место | Сузана Милојевић |
Бојана Малешевић | 7/2 | 2. место | Сузана Милојевић |
Милош Максимовић | 7/2 | 3. место | Сузана Милојевић |
Милош Бранковић | 8/1 | 2. место | Сузана Милојевић |
ФИЗИКА
Име и презиме ученика | Разред | Општинско такмичење | Окружно такмичење | Име и презиме наставника |
Далиборка Храњец | 6/3 | 2. место | 1.место | Сузана Милојевић |
Миа Шолак | 6/2 | 3. место | Снежана Петровић | |
Тамара Радојковић | 6/1 | 3.место | Сузана Милојевић | |
Аница Панић | 7/2 | 2. место | 1.место | Сузана Милојевић |
Бојана Малешевић | 7/2 | 2. место | 1.место | Сузана Милојевић |
Милош Максимовић | 7/2 | 3. место | 2.место | Сузана Милојевић |
Милош Бранковић | 8/1 | 2. место | Сузана Милојевић |
КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА
Име и презиме ученика | Разред | Општинско такмичење | Име и презиме наставника |
Милица Стојадиновић | 7/4 | 2. место | Наташа Милојевић |
Лана Стојадиновић | 7/2 | 3. место | Маријана Гуглета |
Петар Павловић | 7/1 | 3. место | Анита Обрадовић |
Петар Марковић | 7/2 | 3. место | Маријана Гуглета |
Аница Панић | 7/2 | 3. место | Маријана Гуглета |
Димитрије Жарковић | 7/4 | 3. место | Наташа Милојевић |
Габријела Гвозденовић | 8/2 | 2. место | Маријана Гуглета |
Невена Радосављевић | 8/1 | 2. место | Маријана Гуглета |
ХЕМИЈА
Име и презиме ученика | Разред | Општинско такмичење | Име и презиме наставника |
Бојана Малешевић | 7/2 |
|
Снежана Петровић |
Аница Панић | 7/2 |
|
Снежана Петровић |
Марија Симић | 7/2 |
|
Снежана Петровић |
Милош Максимовић | 7/2 |
|
Снежана Петровић |
Вукашин Ристић | 7/3 |
|
Снежана Петровић |
Лазар Симић | 7/2 |
|
Снежана Петровић |
Петар Марковић | 7/2 |
|
Снежана Петровић |
Иван Стојановић | 7/2 |
|
Снежана Петровић |
Невена Радосављевић | 8/1 |
|
Снежана Петровић |
Мина Крстић | 8/1 | 3. место | Снежана Петровић |
ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО
Име и презиме ученика | Разред | Општинско такмичење | Име и презиме наставника |
Милош Бранковић | 8/1 |
|
Зоран Миленковић |
Вукашин Ристић | 7/3 |
|
Зоран Николић |
Петар Марковић | 7/2 |
|
Зоран Николић |
ИСТОРИЈА
Име и презиме ученика | Разред | Општинско такмичење | Име и презиме наставника |
Стефан Стојановић |
5/1 | 2.место | Ивана М.Милановић |
Теодора Мијатовић | 5/4 | 2.место | Ивана М.Милановић |
Димитрије Веселиновић | 5/1 | 3.место | Ивана М.Милановић |
Павле Миленковић | 5/1 | 3.место | Ивана М.Милановић |
Далиборка Храњец | 6/3 | 1.место | Томица Симић |
Алекса Стојановић | 6/2 | 2.место | Томица Симић |
Димитрије Жарковић | 7/4 | 2.место | Томица Симић |
Ива Ристановић | 8/2 | 2.место | Ивана М.Милановић |
СРПСКИ ЈЕЗИК
Име и презиме ученика | Разред | Општинско такмичење | Име и презиме наставника |
Теодора Мијатовић | 5/4 | 2.место | Марина Живковић |
Тамара Милорадовић | 5/4 | 3.место | Марина Живковић |
Миа Шолак | 6/2 | 1.место | Марина Живковић |
Алекса Стојановић | 6/2 | 2.место | Марина Живковић |
Тамара Радојковић | 6/1 | 2.место | Марина Живковић |
Лазар Симић | 7/2 | 1.место | Маријана Гуглета |
Бојана Малешевић | 7/2 | 1.место | Маријана Гуглета |
Мина Крстић | 8/1 | 1.место | Маријана Гуглета |
Ива Ристановић | 8/2 | 2.место | Маријана Гуглета |
Наталија Костић | 8/1 | 3.место | Маријана Гуглета |
БИОЛОГИЈА
Име и презиме ученика | Разред | Општинско такмичење | Име и презиме наставника |
Стефан Стојановић |
5/1 | 1.место | Миле Крстић |
Теодора Мијатовић | 5/4 | 2.место | Миле Крстић |
Ирена Стојановић | 5/1 | 2.место | Миле Крстић |
Тамара Милорадовић | 5/4 | 2.место | Миле Крстић |
Александра Сара Миладиновић | 5/4 | 3.место | Миле Крстић |
Тамара Радојковић | 6/1 | 1.место | Миле Крстић |
Миа Шолак | 6/2 | 2.место | Миљана Павковић |
Алекса Стојановић | 6/2 | 2.место | Миљана Павковић |
Антоније Симић | 6/4 | 3.место | Миљана Павковић |
Аница Панић | 7/2 | 1.место | Миљана Павковић |
Теодора Јаблановић | 7/2 | 1.место | Миљана Павковић |
Марија Симић | 7/2 | 1.место | Миљана Павковић |
Лана Стојадиновић | 7/2 | 2.место | Миљана Павковић |
Лука Гуглета | 7/2 | 3.место | Миљана Павковић |
Вељко Хускић | 8/1 | 3.место | Миљана Павковић |
Александра Мирковић | 8/3 | 3.место | Миљана Павковић |
Бојана Бојовић | 8/2 | 3.место | Миљана Павковић |
Мина Крстић | 8/1 | 3.место | Миљана Павковић |
МАТЕМАТИКА
Име и презиме ученика | Разред | Општинско такмичење | Име и презиме наставника |
Тадија Стојановић | 3/1 | 1.место | Пламенка Миленковић |
Теодора Живковић | 3/1 | 1.место | Пламенка Миленковић |
Јелица Нешић | 3/1 | 2.место | Пламенка Миленковић |
Лазар Николић | 3/4 | 3.место | Душица Крстић |
Марија Стефановић | 4/5 | 1.место | Биљана Тодоровић |
Милица Симић | 4/2 | 1.место | Горица Белоица |
Алекса Алимпијевић | 4/2 | 1.место | Горица Белоица |
Давид Милошевић | 4/9 | 2.место | Верица Стојановић |
Ксенија Јовановић | 4/5 | 2.место | Биљана Тодоровић |
Нађа Станковић | 4/2 | 2.место | Горица Белоица |
Петар Бранковић | 4/1 | 2.место | Радиша Милановић |
Маша Максимовић | 4/1 | 2.место | Радиша Милановић |
Тамара Антић | 4/1 | 3.место | Радиша Милановић |
Павле Панић | 4/2 | 3.место | Горица Белоица |
Теодора Мијатовић | 5/4 | 1.место | Драган Пантић |
Стефан Стојановић | 5/1 | 2.место | Горан Ристић/Јован Богојевић |
Тамара Милорадовић | 5/4 | 2.место | Драган Пантић |
Александра Сара Миладиновић | 5/4 | 3.место | Драган Пантић |
Далиборка Храњец | 6/3 | 1.место | Татјана Симић |
Миа Шолак | 6/2 | 2.место | Горан Ристић/Јован Богојевић |
Стефан Николић | 6/3 | 3.место | Татјана Симић |
Алекса Стојановић | 6/2 | 3.место | Горан Ристић/Јован Богојевић |
Бојана Малешевић |
7/2 | 1.место | Горан Ристић/Јован Богојевић |
Милош Максимовић | 7/2 | 3.место | Горан Ристић/Јован Богојевић |
Аница Панић | 7/2 | 3.место | Горан Ристић/Јован Богојевић |
Лазар Симић | 7/2 | 3.место | Горан Ристић/Јован Богојевић |
Милош Бранковић | 8/1 | 1.место | Драган Пантић |
Габријела Гвозденовић | 8/2 | 3.место | Горан Ристић/Јован Богојевић |
СТРАНИ ЈЕЗИЦИ
Предмет | Име и презиме ученика | Разред | Општинско такмичење | Име и презиме наставника |
Руски језик | Марија Јовановић | 8/3 | 3.место | Мирослава Владимиров |
Француски језик | Невена Радосављевић | 8/1 | 3.место | Татјана Трифуновић |
Енглески језик | Ива Ристановић | 8/2 | 3.место | Ксенија Лаишић Милетић |
ОЗНАКЕ КВАЛИТЕТА
Мени
Школски тимови
РАСПОРЕД ПИСМЕНИХ ЗАДАТАКА И ПРОВЕРА
- РАСПОРЕД ПИСМЕНИХ ПРОВЕРА ЗНАЊА ЗА ПРВО ПОЛУГОДИШТЕ ШКОЛСКЕ 2021
- Распоред писмених задатака и писмених провера за 2. полугодиште школска 2021-22
- Распоред пимених провера за прво полугодиште школске 2022-23. године
- Распоред писмених провера знања у другом полугодишту школске 2022-23. године
- Распоред писмених провера знања у првом полугоишту школске 2023-24
- Распоред писмених провера знања за друго полугодиште школске 2023-24. године
Документација
Стручни сарадници
Вести
ИЗЛОЖБА ЛИКОВНИХ РАДОВА ПОВОДО ДАНА ЗАШТИТЕ ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ
07. Jun 2024 12:33КВИЗ - ПОВОДОМ ДАНА ЗАШТИТЕЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ
06. Jun 2024 12:50
SISTERS PARTNERSHIP
Настава нижих разреда
ПРЕДМЕТНА НАСТАВА
- Српски језик
- Енглески језик
- Ликовна култура
- Музичка култура
- Историја
- Географија
- Физика
- Биологија
- Математика
- Хемија
- Техника и технологија
- Физичко васпитање
- Верска настава
- Грађанско васпитање
- Француски језик
- Руски језик
- Изабрани спорт
- Информатика и рачунарство
- Распоред додатне и допунске наставе
- Распоред секција
- Друштвене, техничке, хуманитарне и друге активности